Lessons are $60 for a full 60 minutes.

We generally don’t book up back to back lessons so if we need to go overtime on your lesson to finish something off properly, we can do so.

Purchasing blocks of lessons as a package can also be a cost effective option.  See our Prices and Packages page for more details.

 

 

Comment on this FAQ

Your email address will not be published. Required fields are marked *